TUSZE TONERY LODZ - JAK DZIAŁAMY?

Zajmujemy się kompleksową obsługą drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i kserokopiarek. Pomożemy Państwu w doborze odpowiednich materiałów eksploatacyjnych.

Nasza firma zajmuje się serwisem drukarek, dlatego jesteśmy w stanie polecić tusze i tonery, które pomogą w sprawnym działaniu Twojej drukarki.

Możemy dostarczyć tusze lub tonery na miejsce i zaoferować ich wymianę. Zajmujemy się również przeglądami, konserwacją i naprawą drukarek. W ten sposób zapewniamy, że drukarka działa prawidłowo i nie jest narażona na uszkodzenia spowodowane przez tusz lub toner.

Zajmujemy się kompleksową obsługą drukarek

Zaopatrujemy firmy i oferujemy usługi w zakresie uzupełniania i wymiany tuszu do drukarek.

W ramach naszej oferty proponujemy następujące usługi:

  • Regeneracja i napełnianie tuszy
  • Możesz przywieźć swój tusz do naszego serwisu w Łodzi przy ulicy Gdańskiej 12, a my na miejscu go napełnimy.
  • Nie zwlekaj z uzupełnianiem atramentu. Zaschnięty tusz może trwale uniemożliwić jego ponowne napełnienie.
  • oferujemy tę usługę na miejscu. Regeneracja tuszu jest procesem natychmiastowym i szybkim.
  • Wymiana tonerów
  • Oryginalne tonery do drukarek kupowane razem z drukarką mogą być bardzo drogie.
  • Problem wysokich cen oryginalnych tonerów można rozwiązać wymieniając je na tańszy zamiennik.

Z naszego doświadczenia wynika, że zamienniki tonerów nie są gorsze od oryginałów. Dlatego też polecamy zamienniki tonerów.

Tusze do ploterów, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych

Koszt oryginalnego tuszu do plotera nie będzie dużo wyższy od kosztu jego wymiany. Dlatego do tego typu urządzeń zalecamy zakup oryginalnego tuszu.

Jeśli chodzi o tonery i zamienniki tuszy, oferujemy stałą współpracę. Oryginalne tusze i zamienniki dostępne do wszystkich marek drukarek: HP, Canon Lexmark, Epson Brother, Xerox, Samsung

Zaopatrujemy firmy i oferujemy usługi w zakresie uzupełniania i wymiany tuszu do drukarek

Oferujemy również serwis i naprawę urządzeń drukujących.

Zapraszamy do naszych sklepów na ulicy Gdańskiej 12 lub Gdańskiej 86/88 w Łodzi, gdzie będą mogli Państwo uzyskać poradę w zakresie doboru tuszy.

Można się z nami skontaktować telefonicznie sprawdzając numer tuszu lub podając model i nazwę swojej drukarki.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego z akcesoriami do drukarek, jeśli chcielibyście Państwo zapoznać się z naszą ofertą.

Tonery i tusze do drukarek

Tonery i tusze do drukarek

Trafiłeś na naszą stronę, ponieważ poszukujesz wysokiej jakości tuszy lub tonerów do drukarek w przystępnych cenach. Nasz sklep z tuszami i tonerami może je dostarczyć. W naszym sklepie znajdziesz tylko najlepsze tusze i tonery na rynku, w tym oryginalne i wysokiej jakości zamienniki. Te tusze i tonery mogą być używane w domu lub w pracy.

Tonery i oryginalne tusze

Tonery i oryginalne tusze

Nasz wybór oryginalnych tuszy i tonerów obejmuje produkty znanych marek, takich jak Brother, Epson i Canon, Lexmark i Samsung, Xerox i OKI. Produkty te zostały dokładnie przetestowane w laboratoriach, aby zapewnić doskonałe drukowanie i długotrwałe działanie. Znajdziesz tu tonery i tusze kompatybilne z wieloma wymienionymi wyżej markami.

Zamienniki tonerów i tuszy

Zamienniki tonerów i tuszy

Oferujemy zaufane produkty do zamienników tuszy i tonerów. Warto zaryzykować naszą ofertę, gdyż w Internecie można znaleźć wiele zamienników niskiej jakości. Nasze zamienniki tuszy czy tonerów są równej jakości i znacznie tańsze od oryginałów. Są one doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie oszczędność pieniędzy.

Akcesoria do drukarek

Akcesoria do drukarek

Poza tuszami i tonerami znajdziesz również inne akcesoria, które możesz wykorzystać w swojej drukarce. Do tych akcesoriów należą pianki do powierzchni plastikowych, ekrany LCD/TFT oraz puszki ze sprężonym powietrzem. Jeśli chcesz utrzymać swoją drukarkę w jak najlepszym stanie, warto się nimi zainteresować!