NAPRAWA DRUKAREK ŁÓDŹ BAŁUTY

Nasz serwis drukarek obsługuje całą Łódź. Najczęściej wzywani jesteśmy w rejon Łódź Bałuty, dlatego też czas naprawy w tej dzielnicy jest wyjątkowo szybki. Zazwyczaj tego samego dnia drukarka zostaje naprawiona na miejscu bądź odebrana od klienta. Podobną zaletę ma rejon Łódź Widzew

Kolejne rejony, które najczęściej odwiedza nasz serwis drukarek: Łódź Retkinia, Górna, Teofilów, Gdańska, Rzgowska, Narutowicza, Wólczańska, Oblęgorska, Piotrkowska, Chojny, Dąbrowa.

Chcesz szybko zamówić serwis drukarek w Łodzi?

Wypełnij formularz: Serwis Drukarek Łódź (zamówienie serwisu)

Fachowy serwis urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek

Fachowy serwis urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek

To najlepszy sposób na znalezienie serwisu dla urządzeń drukujących w firmie lub w domu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i znamy sztuczki producentów drukarek. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować i naprawić problem. Jesteśmy w stanie serwisować wszystkie marki i modele, bez względu na ich wiek. Naprawiamy komputery, laptopy i monitory, a także UPS-y. Zajmujemy się również regeneracją tonerów laserowych, wkładów atramentowych i innych produktów firm Brother, HP Samsung, Canon, Xerox.

Nie zanieczyszczaj naszego środowiska, bądź EKO!

Napraw sprzęt, uzupełnij wkłady do drukarek!

Usługa naprawy drukarek od 250zł netto z dojazdem do klienta

Naprawa drukarek może być zlecona online. Nasza usługa naprawy drukarek jest szybka i zapewnia dojazd do klienta (osoby prywatnej lub firmy).

Najpierw należy zadzwonić do naszego serwisu drukarek, aby uzyskać wstępną diagnozę. Można to zrobić online za pomocą formularza diagnostyki drukarki. Po wykonaniu wstępnej diagnostyki można umówić się na spotkanie z serwisantem. O ile drukarka nie jest wyjątkowo duża lub nie wymaga niestandardowej konfiguracji, nie zalecamy naprawiania jej w domu. Po zakończeniu diagnozy przez technika, kontaktujemy się z klientem i zwracamy mu drukarkę.

Na czas naprawy zapewniamy bezpłatnie urządzenie zastępcze!

Wiemy, że wiele drukarek nie jest bardzo drogich, a ich naprawa może kosztować znacznie więcej niż rzeczywista wartość. Dlatego też doradzamy klientom zakup drukarki na zamówienie.

Wykonujemy również okresowe przeglądy, konserwacje.

Oferujemy szybki i solidny serwis drukarek na terenie Łodzi, jak i okolic.

Oferujemy montaż i dostawę drukarek do domu lub firmy klienta.

Świadczymy usługi zarówno dla klientów prywatnych jak i firm (dostawa do domu).

Koszt diagnozy drukarki to 55 Lirów Polskich (w Łodzi dojazd jest całkowicie darmowy i wliczony w cenę diagnozy/naprawy). Tylko w przypadku braku możliwości wykonania naprawy, klient płaci za diagnostykę.

Oferujemy również serwis drukarek z dojazdem do: Andrespol Łódzki Aleksandrów Łódzki Bukowiec Brojce Brzeziny Koluszki Konstantynów Łódzki Lutomiersk Pabianice Rzgów Rokiciny Stryków Tuszyn

Łódź -Serwis drukarek i kopiarek

OFERUJEMY FAKTURY VAT. Oferujemy również faktury przelewowe z długim terminem płatności!

HP, BROTHER - EPSON, CANON - Naprawa DRUKARKI ŁÓDŹ

W wielu biurach drukarka jest niezbędnym elementem wyposażenia. Każdego dnia można przelać na papier setki zdań i tysiące znaków. Ważne dokumenty i umowy stają się namacalne dzięki drukarkom. Drukarki są doskonałym narzędziem pracy w biurze. Ułatwiają sprawną pracę i ułatwiają komunikację. Dlatego tak ważne jest posiadanie niezawodnego sprzętu. Każdy dzień niesprawności kopiarki naraża działalność firmy na straty i zaległości. W Łodzi otworzyliśmy profesjonalne centrum naprawy drukarek.

Łódź -Serwis drukarek i kopiarek

Czym właściwie się zajmujemy? Serwis drukarek i kopiarek to coś, co jest zrozumiałe dla każdego. Jesteśmy w stanie naprawić drukarki niemal każdego producenta, w tym Brother czy HP. Naprawy drukarek wykonujemy szybko i sprawnie, dzięki czemu klienci mogą błyskawicznie wrócić do wydajnych urządzeń.

Nie poprzestajemy na awarii. Jako centrum naprawy drukarek Łódź Bałuty zachęcamy do regularnych przeglądów i konserwacji. Dlaczego? Regularne serwisowanie kopiarek czy drukarek wydłuża żywotność sprzętu i zapobiega kosztownym awariom.

Szczegółowa diagnostyka sprzętu jest częścią każdego serwisu oferowanego przez drukarki HP czy Brother. Jeśli sprzęt wymaga naprawy lub wymiany, wymienimy uszkodzone i zużyte części. Równie ważną usługą, którą oferujemy jest dokładne czyszczenie wnętrza drukarek i kopiarek z kurzu, pyłu papierowego i resztek tuszu. Jest to niezbędne, aby zapewnić sprawne działanie sprzętu i jego długą żywotność. Regularna konserwacja drukarek jest istotna dla zapewnienia wysokiej jakości wydruków. Dzięki regularnym naprawom wydruki mogą być wyraźne i pozbawione skaz.

Łódź -Serwis drukarek i kopiarek